O nás

Studio Hradební jsme si pořídili především proto, abychom v něm vyráběli obsah, který sami potřebujeme a který nás samotné baví. Mezi aktivity mateřské firmy Cumulus media s.r.o. patří výroba televizních a internetových reportáží, do kterých je nutné často profesionálně namluvit komentář. Pro své vlastní internetové portály natáčíme video obsah, podcasty a rozhovory. Stále častěji vysíláme ze studia i živě.

A protože vše děláme s vášní a bereme to vážně, chceme, aby byly výstupy co nejlepší a také, abychom si je mohli vyrábět, kdy chceme. I proto naše vlastní studio.

Našimi hlavními internetovými projekty jsou:

 • airZone.TV– první česká letecká internetová televize
 • zeStaveb.cz – portál o českém a slovenském stavebním průmyslu

Pokud ale budete chtít Studio Hradební využít i vy, ozvěte se. Pokud bude vaše přání dávat smysl, rádi vám vyjdeme vstříc a na podmínkách se jistě domluvíme. Co si tedy u nás můžete „natočit“ a třeba i zároveň „odvysílat“?

 • Televizní rozhovor „face to face“ nebo „face to Skype“
  K dispozici máme čtyřkanálovou režii, takže je možné točit a vysílat až na čtyři kamery, nebo na tři kamery a čtvrtý kanál použijeme k obrazovému doprovodu. Hosta můžete pochopitelně v reálném čase vyzpovídat i přes Skype přes obrazovku. Scénu upravíme podle vašeho přání – je libo jednací stůl, není problém, chcete pohodlná křesílka, máme je!

 • Podcasty, školení, online výuka, kurzy, zábavné pořady
  Ve studiu si můžete dělat, co chcete. Připravíme scénu, nasnímáme vás, jak potřebujete, zajistíme perfektní zvuk. Disponujeme i klíčovacím „green screenem“, takže můžete vysílat třeba ze Severního pólu.
 • Audioknihy, voiceovery, dabing…
  Potřebujete jen profesionálně zachytit zvuk. I to je u nás možné.
© STUDIO HRADEBNÍ